Donáška nefunguje.

Pracovné príležitosti / dispečerka donáškovej služby

Miesto výkonu práce: Košice
Ponúkaný plat (brutto): Bude upresnený pri osobnom stretnutí
Termín nástupu: 01.11.2010
Druh pracovného pomeru: Pracovná zmluva na plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • preberanie telefonických i internetových objednávok na donášku pizze, presné zaznamenanie druhu tovaru, počtu kusov, adresy a telefonického čísla zákazníka
  • poskytovanie informácií a rád pri výbere pizze
  • zabezpečenie prípravy objednanej pizze a jej prípravy na expedíciu
  • koordinácia rozvozu jednotlivých objednávok na území mesta Košice i mimo neho
  • zúčtovanie prevzatých finančných prostriedkov za dodaný tovar s príslušným vodičom donáškovej služby
  • vybavovanie reklamácií na donášku pizze a pokrmov
  • vedenie evidencie prijatých a realizovaných objednávok na donášku pizze
  • dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a zásad pri manipulácii s pizzou a pokrmami

Iné výhody

  • práca vmladom a priateľskom kolektíve
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • príjemné pracovné prostredie
  • možnosť získania nových zručností a skúseností

Požadované vzdelanie

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou

Požadovaná prax

  • prax v odbore minimálne 2 roky

Znalosti

  • anglický jazyk, resp. nemecký jazyk - základy

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

  • vysoké pracovné nasadenie
  • komunikačné a organizačné schopnosti
  • dôslednosť v práci
  • silná orientácia na zákazníka
  • ochota učiť sa nové veci
  • zmysel pre poriadok a precíznosť
  • zdravotný preukaz

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na pracovnú ponuku, na výberové konanie budú pozvaní iba uchádzači, ktorí najviac splňajú kritériá stanovené pre pracovnú pozíciu.

Naspäť