Diskusné fórum

Milí návštevnící.

V tejto časti www stránky Vám ponúkame možnosť bezprostredne sa vyjadriť k našej www stránke ale aj samotnej donáškovej službe vo forme diskusných príspevkov. Za obsah diskusných príspevkov nenesieme zodpovednosť a vyhradzujeme si právo nevhodné príspevky odstrániť.

Pridal: peter kovalik

Pridané: 25.09.2020 o 15:51

Chcem sa informovat budem mat 40 rokov da sa uvas robit akcia do 10 ludi

Pridal: JAROSLAV GARGALIK

Pridané: 14.07.2019 o 17:40

skvela pizza stagione a super upecena bola a odporucam aj inim tuto pizzeriu ak sa chcu dobre najes a mi vam dakujeme ze sme sa fajnovo najedli

Pridal: Mária Chromiková

Pridané: 25.01.2019 o 19:58

Dobry den
Dnes sme si u Vas objednali donasku. Ako sposob platby sme zvolili platbu kartou, donaskar ale nemal terminal. Cestoviny farfale, ktore mali byt s mozzarelou a dokonca to bolo napisane aj na baleni, boli s udenym syrom.
Uz trosku subjektivnejsie- podla mojho nazoru davate prilis vela cierneho korenia do omacok na cestoviny a omacky su potom velmi pikantne. Sme Vasimi dlhorocnymi zakaznikmi a kedysi ste nepouzivali tolko korenia.

Pridal: Peter Smolnicky

Pridané: 20.12.2018 o 14:07

Dobrý deň, rád by som Vás už aj touto cestou upozornil, keďže som už aj opakovane telefonoval a upozorňoval Vaše kolegyne, ktoré spravúvajú elektronické objednávky, aby čítali poznámky, pretože už asi piatykrát ste mi dodali pizzu s olivami, keď som výslovne veľkými písmenami do poznámok napísal aby bola bez olív. Som Vašim zákazníkom už takmer niekoľko rokov a nerád by som chcel hľadať novú pizzériu, kedže mi Váš sposob prípravy vyhovuje, ale znova a opakovane prichádza pizza, ktorú som si neobjednal. Prosím teda o trocha viac dorazu, alebo potom nastavte nech sa dá do poznámok písať len veľkými písmenami.

Reagoval: BONO

Pridané: 21.12.2018 o 13:51

Dobrý deň. p. Smolnický. Je nám to veľmi ľúto , a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. Bude našou snahou , aby sa to už nestalo. Prajeme Vám príjemné vianočne sviatky. Kolektív donáškovej služby

Pridal: Marta Bajužiková

Pridané: 20.11.2018 o 12:23

Dobrý deň, dnes som si cez donáškovú službu objednala u Vás cestoviny farfalle so šampiňonovou omáčkou. V donesenej omáčke bolo veľmi veľa čierneho korenia, jedlo bolo
veľmi pikantné až pálive. Aj v minulosti som si u Vás objednala tieto cestoviny, dnes som však cestoviny pre pálenie nevedela zjesť. Ak má byť toto jedlo tak pikantné, tak by bolo dobré to uviesť v ponuke.
Ďakujem.

Pridal: Martin Brudňák

Pridané: 14.11.2018 o 16:23

S tým webom, možnosťami platby a hlavne kreditmi ste si ma získali na celej čiare. Snáď to vydrží, prajem veľa úspechov.

Pridal: Valerija Szkubenics

Pridané: 06.10.2018 o 15:05

Dobrý den. Objednávku čakáme uz 2 hodiny a stále ju nemáme. Som veľmi zvedavá aká tepla pizza príde ku nam, keď vôbec príde. Pritom že bývame 300 metrov od pizerii! Aj ked vašu pizzeriu som mala rada, nemam slov o vašom ‘rýchlom doručení ‘

Reagoval: BONO

Pridané: 15.10.2018 o 09:08

Dobrý deň. Je nám to veľmi ľúto, že ste musela tak dlho čakať. Bol to deň ktorý bol veľmi náročný , a to preto že nám ochoreli kolegovia vodiči a zároveň sme mali aj poruchu na jednej z dvoch pecí na pizzu. Veľmi nás to mrzí a ospravedlňujeme sa za spôsobenú nepríjemnosť. Verím že sa to už nebude opakovať.

Pridal: Juraj Novák

Pridané: 12.09.2018 o 11:14

Pri špecialitke Bryndzové Gnocchi ste akosi zabudli uviesť že tam bude značné množstvo cibule, a ja cibuľu nie veľmi môžem.

Reagoval: BONO

Pridané: 12.09.2018 o 12:03

Dobrý deň p. Novák. Strašne nás to mrzí, že sme Vám spôsobili nepríjemnosť. Veľmi sa za to ospravedlňujeme. Zároveň okamžite doplníme do popisu všetky ingrediencie. Ostávame s pozdravom Donášková služba

Pridal: Matus Sasala

Pridané: 10.09.2018 o 10:27

Dobry den,

chcel by som sa opytat ci robite donasku aj do obce Mala Lodina, ako to uvadza portal donesto.sk. Za odpoved vopred Dakujem.

Pridal: Patrik Tokár

Pridané: 05.05.2018 o 19:05

Dobry den, objednal som si pizzu a uplatnil si zlavu za body. Ihned som ale tuto objednavku telefonicky zrusil, ale body mi pripisane naspat neboli. Viete mi tie body pripocitat naspat na ucet? Dakujem pekne.
Celkovo je: 187 príspevkov