Zavrieť


Sme prví v Košiciach, ktorí ponúkajú platbu kartou pri Vašej objednávke. A tak pri preberaní donášky máte dve možnosti, platba v hotovosti alebo Vám náš donáškar poskytne prenosný terminál a Vy tak môžete zaplatiť pohodlne platobnou kartou.


Každý kto je u nás zaregistrovaný, môže získať zľavu až 15% pri objednávke cez internet. Samozrejme je nevyhnutné sa najprv prihlásiť a následne objednať Vašu obľúbenú pizzu.

V našej ponuke nájdete aj bezlepkové produkty.

Prečo nakupovať

Prečo nakupovať cez internet?

Aká je vlastne základná myšlienka?

Čas sú peniaze

Nakupujete v pohodlí svojho domova, práce. Žiaden stres, žiadne naháňanie. Nemusíte absolvovať cestu (povedzme v nečase) a navštíviť nejakú najbližšiu reštauráciu ( pizzeriu ). Nemusíte sa pozerať na otváracie hodiny - my máme otvorené od 10 00 do 23 00 hod. Čiže šetríte si svoj čas a financie. (a pamätáte sa? Aj čas sú peniaze) Skúste si napríklad len prepočítať, čo Vás stojí cesta.

Mimo dobrého pohodlia Vám teda ponúkame aj šetrenie Vášho času a peňazí. Ušetrený čas viete určite využiť pre seba oveľa príjemnejšie a zmysluplnejšie. Objednaný tovar Vám dodáme priamo až ku Vám domov, do práce prípadne na Vami určené miesto. Dodávku máte kdekoľvek vrámci Košíc a blízkeho okolia.

Vernostný systém

Pre stálych klientov pripravujeme vernostný systém, ktorý Vám umožní po dosiahnutí istého obratu nakupovať lacnejšie , prípadne iných bonusov.  Vaše ceny budú upravené o príslušné percento zľavy. Jednou z hlavných podmienok získania vernostnej zľavy je byť registrovaným užívateľom a každú objednávku realizovať až po prihlásení sa. Uľahčíte si tým nielen prácu pri vyplňovaní objednávkového formulára ale okrem možnosti získania vernostnej zľavy, Vám ponúkame v prehľadnej forme zoznam doposiaľ realizovaných objednávok.