Zavrieť


Sme prví v Košiciach, ktorí ponúkajú platbu kartou pri Vašej objednávke. A tak pri preberaní donášky máte dve možnosti, platba v hotovosti alebo Vám náš donáškar poskytne prenosný terminál a Vy tak môžete zaplatiť pohodlne platobnou kartou.


Každý kto je u nás zaregistrovaný, môže získať zľavu až 15% pri objednávke cez internet. Samozrejme je nevyhnutné sa najprv prihlásiť a následne objednať Vašu obľúbenú pizzu.

V našej ponuke nájdete aj bezlepkové produkty.

Zľavy a Výhody

Používanie kreditov

Kredity sú prideľované len registrovaným zákazníkom. Kredity sa prideľujú len za objednané jedlá. Kredity k Vášmu účtu sa automaticky pripočítajú až po zaplatení objednávky kuriérovi. Do kreditov sa počítajú objednávky uskutočnené len prostredníctvom stránky www.pizzaservis.sk. Uplatnenie kreditov je možné využiť už pri ďalšej objednávke jedál.

Zľava vo forme kreditov Vám bude obratom odrátaná po výbere počtu kreditov, ktoré chcete uplatniť pri výbere spôsobu platby. Hodnota jedného kreditu je 0,01 €. Kredity je možné v jednej objednávke použiť len do výšky 50% z hodnoty Vašej objednávky.

 

Minimálna výška nákupu je 5,00 € aj po uplatnení si kreditov.

 

Pre ľahšiu orientáciu uvádzame tabuľku zliav.

Hodnota obratu objednávok jedál spolu Výška Vašej zľavy v kreditoch
0€ - 29,99€ 5%
30€ - 99,99€ 10%
Nad 100€ 15%